fbpx

20. rocznica zegarków Casio Edifice

14 kwietnia 2020 na oficjalnej stronie zegarków Casio pojawiła się informacja o rocznicy słynnej kolekcji Edifice japońskiej marki. Z tej oto okazji producent ogłosił specjalny model ECB10HR-1A , który to jest modelem współpracy ze słynną marką samochodową Honda. Zegarek ten jest trzecią odmianą serii Edifice we współpracy z Honda Racing. Przygoda japońskich marek rozpoczęła się w 2018 roku, która to zrodziła się ze wspólnej pogoni za zaawansowanymi technologiami.

Design zegarka Casio Edifice EDB10HR-1A

Design jubileuszowego modelu EDB10HR-1A utrzymany jest w sportowym stylu. Utrzymany w charakterystyczne dla zespołu Honda Racing kolory. Czerwony, skórzany pasek  z przeszyciami. Koperta wykonana ze stali nierdzewnej, na której zaznaczona „20” jest symbolem 20. rocznicy serii Edifice. Tarcza, tego sportowego zegarka wykonana jest z włókna węglowego, która urozmaicona jest w chronograf, oraz z uwagi na współpracę z Honda Racing znajduje się pod logiem Casio wygrawerowany znak Hondy. Jak powiedział sam vice prezes, David Johnson: „Nasz najnowszy zegarek EDIFICE został zainspirowany napędem i rozmachem zespołu Honda Racing”.

Funkcjonalność zegarka Casio Edifice EDB10HR-1A

Dzięki nowoczesnej technologii, zegarek Casio Edifice EDBR10HR-1A pozwala na połączenie czasomierza ze swoim smartfonem, dzięki funkcji Bluetooth. zegarki uzyskują dostęp do prawidłowego czasu na podstawie aktualnej lokalizacji do 300 miast na całym świecie, a nawet aktualizują informacje o najnowszej strefie czasowej i czasie letnim. Dodatkowe funkcje obejmują wodoodporność na 100 metrów, podwójne oświetlenie super iluminatora do wyświetlania w nocy, pięć alarmów, wyszukiwarkę telefonów, a także stoper 1/1000 sekundy z pamięcią 200 okrążeń.

Zegarek będzie do kupienia na początku maja 2020. Jego koszt będzie opiewał na kwotę 330 $.

Podsumowując, japońska marka Casio swoje dwudzieste urodziny kolekcji Edifice świętuje na najwyższym poziomie. Osobiście nie mogę się doczekać, aż model EDB10HR-1A, będzie dostępny. Detale, które oferowane są w jubileuszowym zegarku są naprawdę ciekawe.

Dzięki za uwagę. Mam nadzieję, że Ci się podobało. Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny – proszę, podziel się nim z innymi, udostępnij, prześlij znajomemu.

Zapraszam Cię również na swój instagram @zegarek_na_czas z którego dowiesz się o nowych postach, ale również krótkich newsach.

Źródło: https://tiny.pl/7qnbf

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ

Wydłuż żywotność swojego zegarka

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie masz wpływu na żywotność swojego zegarka, to byłeś w błędzie. Świetnie sprawdza się tutaj powiedzenie „Jak dbasz, tak masz”. Otóż zegarek jest przedmiotem, który przy odpowiednim użytkowaniu znacznie wydłuży swoją prace.

Przeczytaj więcej »