fbpx
Casio G-Shock Street Utility Military

Debiut nowej serii Casio G-Shock Street Utility Military

Dnia 11 Marca 2020 renomowana firma Casio wypuściła na rynek dwa modele serii G-Shock Street Utility Military z zaktualizowanym bezelem i nową warstwową strukturą ramki, aby zwiększyć ich ogólną wytrzymałość i wyrafinowany styl.

Modele serii Street Utility Military mogą się poszczycić unikalnymi kombinacjami kolorów dzięki nowej, warstwowej strukturze ramki. Nowa struktura została opracowana w wyniku dwuczęściowego procesu formowania, który tworzy oddzielny blat i podstawę, aby jeszcze bardziej zwiększyć wytrzymałość zegarka. DW5610SU-3 dysponuje wojskowy zielony pasek oraz czarną tarczę sikora.

Drugi model na prezentowanym zdjęciu tj. GA2000SU-1A z okrągłą kopertą, utrzymany w kolorach czerni. Tarcza czasomierza podtrzymuje styl militarny. Nie ulega wątpliwości, że oba modele wyglądają bardzo dobrze. Pierwszy dostępny jest, jak podaje producent, w cenie 110 dolarów amerykańskich, zaś drugi za 130 dolarów za sztukę.  Jak na tak dużą funkcjonalność zamkniętą w zegarku to cena jest naprawdę przystępna. Każdy z zaktualizowanych zegarków dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Funkcjonalność zegarków Casio g-shock street utility military

Modele Street Utility Military są wyposażone w technologię G-Shock, w tym: 

  • Odporny na wstrząsy
  • Odporność na wodę 200M (Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o klasach wodoszczelności koniecznie zajrzyj tutaj
  • Stoper
  • Flash Alert
  • 1/100 sek. Stoper
  • Alarm wielofunkcyjny
  • Minutnik
  • 12/24 godz. Formaty

O modelach Casio G-Shock

Zegarki serii G-Shock od lat słyną z ogromnej wytrzymałości. Można by rzec, iż są one synonimem wytrzymałości. Przed oficjalną produkcją tych kultowych zegarków zostawały one poddawane szeregom testów, aby w końcu opracować „zegarek, który nigdy się nie popsuje”. W 1983 roku oficjalnie pojawił się pierwszy model Casio G-Shock w Japonii. Po dziś dzień producenci podtrzymują tradycję i udoskonalają kolejne modele idąc oczywiście za modą.

 

Źródło: https://tiny.pl/tzcgp