fbpx

G-SHOCK przedstawia nowy limitowany model GMWB5000

Najnowszy model ma futurystyczny i innowacyjny wzór „Grid Tunnel” na całkowicie czarnej obudowie ze stali nierdzewnej

Nowy zegarek jest zbudowany z koperty i paska ze stali nierdzewnej, które mają zupełnie nowy, rzeźbiony laserowo projekt siatki.

Podczas odziedziczenia kształtu pierwszego G-SHOCK , nowy zegarek ma ewolucyjną obudowę z całkowicie metalową konstrukcją i wzorem Grid Tunnel, który łączy przeszłość z przyszłością. Po nałożeniu na metal czarnego wykończenia IP laserowo grawerowany jest wzór siatki, który nadaje nowoczesny styl klasycznemu wzornictwu.

Diamentowy proces nowego casio GMWB5000

Nowy GMWB5000CS-1 jest wyposażony w diamentowy proces wykańczania z węglem (DLC) i laserowe trawienie na tylnej obudowie z blokadą śrubową, a jego metalowa, odporna na wstrząsy obudowa jest wykonana z miękkiej żywicy, która jest umieszczona między obudową ze stali nierdzewnej i ramka, a następnie zamknięte w osłonie ochronnej. W sekcjach połączeń pasmowych zastosowano również trójstopniową strukturę, która rozprowadza uderzenia spowodowane wstrząsami, dodatkowo wzmacniając najnowocześniejszą wytrzymałość i konstrukcję modelu.

Wyposażenie nowego GMWB5000CS-1

Nowy zegarek jest wyposażony w kilka z najbardziej zaawansowanych funkcji technicznych G-SHOCK, w tym łączność Bluetooth za pośrednictwem aplikacji G-SHOCK Connected, Multi-Band 6 Atomic Timekeeping do samoregulacji i dokładnego wyświetlania godziny / daty praktycznie w dowolnym miejscu na świecie, oraz specjalnie opracowana struktura guzików, która chroni trzony guzików od wewnątrz przed wstrząsami bocznymi. Posiada również technologię Tough Solar, dzięki czemu jest w stanie ładować się nawet przy niskim nasłonecznieniu.

GMWB5000CS-1 został wyposażony w standardową technologia G-shock w tym:
Odporny na wstrząsy
Odporność na wodę 200M
Cyfrowy wyświetlacz LCD STN
Czas na świecie (39 miast + UTC)
1/100 sekundowy stoper
5 rodzai alarmów (z 1 alarmem drzemki)
Minutnik
12/24 godz. Formaty czasu
Pełny kalendarz automatyczny

Powiem Wam, że mi się całkiem podoba z chęcią mógłbym być posiadaczem takiego sikorka 😉

Jak Wam się podoba?

Do kupienia będzie za 800 baksów w wybranych sklepach
https://www.gshock.com/watches/limited-edition/gmwb5000cs-1

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIE ZAINTERESOWAĆ:

Wydłuż żywotność swojego zegarka

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie masz wpływu na żywotność swojego zegarka, to byłeś w błędzie. Świetnie sprawdza się tutaj powiedzenie „Jak dbasz, tak masz”. Otóż zegarek jest przedmiotem, który przy odpowiednim użytkowaniu znacznie wydłuży swoją prace.

Przeczytaj więcej »