fbpx

Jaki zegarek wybrać na komunie świętą?

Zbliża się okres komunijny. W kościele, jak dobrze wiemy, jesteśmy niezniszczalni, więc korona wirus nie powinien pokrzyżować planów związanych z organizacją tej uroczystości. Jeżeli jesteś osobą, która obdarza dziecko przystępujące do komunii świętej to pamiętaj, że pieniądze nie są dobrym pomysłem na prezent. Rodzice dziecka już planują za to mały remoncik, nową wersalkę czy telewizor do sypialni. U mnie na przykład było to nowe łóżko i remont w pokoju rodziców. Swoją drogą, ciekawe ile osób ma miłe wspomnienia z otrzymanymi pieniędzmi w związku z tą okazją…

No ale do rzeczy, w dzisiejszym artykule przedstawię Ci kilka propozycji na zegarek na prezent jakim możesz obdarzyć dziecko z okazji pierwszej komunii świętej. Osobiście przystępowałem do tego sakramentu niecałe 20 lat temu i pamiętam jak dostałem swój pierwszy porządny zegarek. Był on marki Casio, natomiast modelu niestety nie pamiętam. W każdym razie, był to stricte zegarek sportowy, cyfrowy. Nie ukrywajmy, życie 7-letniego dziecka jest pełne przygód, co chwile coś się dzieje, roztargnienie. W takim wieku idealnie sprawdza się czasomierz w wersji sportowej. Poruszymy temat też ceny do jakiej warto zakupić dany model zegarka. Zapraszam Cię serdecznie!

Zegarek cyfrowy, czy analogowy na pierwszą komunię świętą?

Tak jak wcześniej wspomniałem, osobiście jestem zdania, że na pierwszą komunię świętą lepiej sprawdzi się zegarek cyfrowy, natomiast postanowiłem przygotować dwie propozycje zegarków sportowych i jeden analogowy. Przed rozpoczęciem konstruowania tego wpisu zrobiłem rozeznanie wśród najbliższych. Zadałem im pytanie przede wszystkim, czy dostali czasomierz z tej okazji, a drugim pytaniem było, jak się pewnie domyślasz, czy był to zegarek cyfrowy, czy analogowy. 8 osób z 10 dostało zegarek i z tych ośmiu, siedem miało sikor sportowy. Niemniej, wybór należy oczywiście do Ciebie.

Pierwszy sklep internetowy, www.zegarek.net – słynny sprzedawca czasomierzy na każdą okazję. Oczywiście w swojej ofercie posiada wyszczególnioną kategorię zegarków na komunię. Od razu widzimy na pierwszej podstronie zegarek sportowy Casio, model W-800HG-9AVEF.

Drugi sprzedawca, www.twelvetime.pl – w kategorii „zegarki dla dzieci” dostrzegamy również Japoński zegarek Casio model LW-200-1B () na sportowej bransolecie.

Trzecia propozycja czasomierza jest na stronie www.timeandmore.plZegarek Armani Exchange Atlc AX1441. Jest to zegarek już bardziej okazjonalny według mnie. Według strony jest to odpowiedni czasomierz na prezent na sakrament pierwszej komunii świętej.

W jakiej cenie kupić zegarek na komunie świętą?

Nie zaglądając oczywiście do portfela uważam, że granica do 500zł jest kwotą odpowiednią jaką można wydać na zegarek na komunię świętą. Pamiętaj o tym, że czasomierz nie musi być Twoim głównym prezentem, ale jedynie dodatkiem. Oczywiście, możesz kupić porządny sikor za 2000zł, ale czy dziecko sześcio, czy siedmio letnie potrzebuje tak drogi zegarek? Modele, które Ci zaprezentowałem są w następujących cenach po kolei 79, 139 oraz 415 zł. Akurat złożyło się, że ceny są rosnące. Dobierajmy prezenty pod własne możliwości budżetowe.

Podsumowując, zegarek sportowy wydaje się być rozsądniejszym wyborem przy doborze czasomierza dla dziecka podchodzącego do sakramentu komunii świętej. Prawdopodobnie jest to z reguły pierwszy zegarek, które dziecko otrzymuje za nieco większe pieniądze niż sikor z automatu za 2zł. Jeżeli chcesz dodatkowo wzbogacić swoją wiedzę czym się generalnie kierować przy wyborze zegarka na prezent to pod TYM linkiem znajdziesz informację.

Dzięki za uwagę. Mam nadzieję, że Ci się podobało. Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny – proszę, podziel się nim z innymi, udostępnij, prześlij znajomemu.

Zapraszam Cię również na swój instagram @zegarek_na_czas z którego dowiesz się o nowych postach, ale również krótkich newsach

Inne Artykuły, które mogą Cie zaciekawić: 

Wydłuż żywotność swojego zegarka

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie masz wpływu na żywotność swojego zegarka, to byłeś w błędzie. Świetnie sprawdza się tutaj powiedzenie „Jak dbasz, tak masz”. Otóż zegarek jest przedmiotem, który przy odpowiednim użytkowaniu znacznie wydłuży swoją prace.

Read More »