fbpx

Cristiano Ronaldo – wprowadzenie, zarobki

Tego dżentelmena chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ikona piłki nożnej, żywa legenda footballu, piłkarz włoskiego klubu Juventus Turyn o Portugalskim pochodzeniu. Zarobki Cristiano Ronaldo z samego Instagrama za rok 2019 (usiądź, jeśli jakimś cudem stoisz) zostały oszacowane na 40 MILIONÓW dolarów. Jest trochę gotówki, żeby sprawiać sobie ciekawe czasomierze.  Jakby tego było mało to pamiętajmy, że jeszcze jest kontrakt z klubem piłkarskim, czyli kolejne 31 MILIONÓW, tylko że euro. Groszowe sprawy, nie rozdrabniajmy się nad tym, a przejdźmy do konkretów.

Najdroższy Rolex na świecie

Tak tak, dobrze widzisz. To właśnie Cristiano Ronaldo jest posiadaczem najdroższego zegarka Rolex na świecie. Podczas rozdania nagród w Dubaju na najlepszego piłkarza roku, sportowiec pokazał się z modelem Rolexa GMT-Master II Ice na swoim nadgarstku. Ten skromny model kosztuje około 500.000 dolarów, co w przybliżeniu daje niecałe 2.000.000 zł. Czasomierz ten zdobiony jest 18 karatami białego złota oraz setkami 30-karatowych diamentów. Obudowa Oyster, która wykorzystuje odkręcaną koronkę Triplock i przykręcaną obudowę, jest w stanie wytrzymać ciśnienie wody do 100 metrów. Wewnątrz wodoodpornej obudowy znajduje się automatyczny mechanizm   kaliber 3186 z 31 klejnotami. 

Kolekcja zegarków Cristiano Ronaldo

Prawdopodobnie gdybym miał Ci opisać całą kolekcje zegarków Cristiano Ronaldo, to mi nie starczyłoby miejsca w tym wpisie, Tobie czasu na przeczytanie tego artykułu, a nam obojgu przysporzyłoby to depresji związanej z sumami majątku jakie gwiazda footballu posiada w czasomierzach. Pozwolisz zatem, że przybliżę Ci kilka modeli, które według mnie są na pewno intrygujące, bez wątpienia kosztowne, a przy tym z ciekawym designem.

Kolekcję celebryty rozpoczniemy z grubej rury. Zegarek Jacob Co Caviar Tourbillon, czyli jakieś 2.000.000 euro na nadgarstku Ronaldo. Nie, nie pomyliły mi się waluty. Ponad 8.000.000 zł. Zegarek ten zdobią 424 diamenty. Może stąd ta cena?

Kolejnym, ciekawym zegarkiem Cristiano jest Hublot mp-09 tourbillon. Również nie obyło się przy tym czasomierzu diamentów. Nie ulega wątpliwości, że piłkarz Juventusu lubi się wyróżniać. Cena to ok 800.000 dolarów, czyli jakieś 3.200.000 zł.

Nie chcę Cię więcej zamartwiać, dlatego ten model już będzie ostatnim zegarkiem jaki dla Ciebie dziś przygotowałem. Rolex SkyDweller Everose Gold. Przyznasz, że jest najbardziej zbliżony do klasycznego zegarka? Cena tej przyjemności to raptem 48.000 dolarów, czyli niecałe 290.000 zł.

Podsumowując, Cristiano Ronaldo ma bogatą kolekcję zegarków wersji premium i zapewniam Cię, że te sikory, które przedstawiłem nie są jedynymi w jego szafce, czy bardziej sejfie. Niemniej, piłkarz zdecydowanie zapracował sobie na takie przyjemności i tego nie można mu odjąć. Ciężka praca popłaca, on jest tego świetnym przykładem.

Dzięki za uwagę. Mam nadzieję, że Ci się podobało. Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny – proszę, podziel się nim z innymi, udostępnij, prześlij znajomemu.

Zapraszam Cię również na swój instagram @zegarek_na_czas z którego dowiesz się o nowych postach, ale również krótkich newsach.

 

 

 

Źródło: https://tiny.pl/t3bts

https://tiny.pl/t3btv

https://tiny.pl/t3btz

Inne artykuły, które mogą Cie zaciekawić

Wydłuż żywotność swojego zegarka

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie masz wpływu na żywotność swojego zegarka, to byłeś w błędzie. Świetnie sprawdza się tutaj powiedzenie „Jak dbasz, tak masz”. Otóż zegarek jest przedmiotem, który przy odpowiednim użytkowaniu znacznie wydłuży swoją prace.

Przeczytaj więcej »