fbpx

Kolekcja zegarków najdroższego piłkarza na świecie

Neymar Jr. bo to o nim będzie dzisiejszy wpis, jest najdroższym piłkarzem na świecie. Jeśli nie znasz historycznego transferu tego piłkarza z hiszpańskiego klubu FC Barcelona do Paris Saint-Germain, w co szczerze wątpię, to przybliżę Ci temat. 3 sierpnia 2017 roku Neymar da Silva Santos Junior, bo tak brzmi pełne nazwisko brazylijskiej gwiazdy, podpisał pięcioletni kontrakt z francuską drużyną za 222 mln euro. Jest to najwyższa kwota w historii futbolu jaką zapłacił klub za piłkarza. Przyznasz, robi wrażenie?

W dzisiejszym wpisie poruszę ciekawą kolekcję, a na pewno jakąś jej część, zegarków Neymar’a. Jeśli chciałbyś zapoznać się z wcześniejszym wpisem, dotyczącym kolekcji zegarków Crisitano Ronaldo, to serdecznie zapraszam pod tym  linkiem.

180 000 USD jednego dnia na zegarki

Dobrze widzisz, niecały milion złotych brazylijski piłkarz wydał jednego dnia na 16 zegarków. Przed Mistrzostwami Świata w 2014 roku gwiazdor wszedł do jednego butiku w Tokio GaGa Milano i postanowił sprawić sobie przyjemność w postaci solidnej kolekcji czasomierzy. Droga ta przyjemność, ale kto bogatemu zabroni?

Podobno sprzedawczynie w tym butiku były wniebowzięte z uwagi na tak drogie zakupy Neymar Jr. Nic dziwnego, skoro prawdopodobnie pracownice te miały z tego prowizje od sprzedaży jak to standardowo wygląda w takich sklepach. Na załączonym zdjęciu widzisz skromny zbiór zegarków gwiazdora

Własna kolekcja zegarków Neymar Jr.

GaGa Milano po incydencie w Tokio zauważyła, że Neymar Jr. jest fanem ich zegarków. Postanowili więc wykorzystać tę okazję i piłkarz stał się ambasadorem marki z własną linią zegarków. Design czasomierzy z kolekcji Neymar Jr. są niewątpliwie ciekawe. Cena tych zegarków opiewa na kwotę około 2.000 dolarów. Dostępne są na oficjalnej stronie sklepu GaGa Milano.

 

Podsumowując, kolekcja zegarków najdroższego piłkarza na świecie jest zdecydowanie ciekawa. Prawdę powiedziawszy nie sumowałem kwot jakie Neymar mógł wydać na swoje dobra. Chyba po artykule o zegarkach Cristiano Ronaldo wolę tego nie wiedzieć. Niewątpliwie Brazylijczyk w pełni sobie zasłużył na to, nie bez powodu francuski klub zapłacił za niego 222 mln euro.

Dzięki za uwagę. Mam nadzieję, że Ci się podobało. Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny – proszę, podziel się nim z innymi, udostępnij, prześlij znajomemu.

Zapraszam Cię również na swój instagram @zegarek_na_czas z którego dowiesz się o nowych postach, ale również krótkich newsach.

Źródło: https://tiny.pl/7x16b

https://tiny.pl/g2q5m

Inne artykuł, które mogą Cie zainteresować:

Wydłuż żywotność swojego zegarka

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie masz wpływu na żywotność swojego zegarka, to byłeś w błędzie. Świetnie sprawdza się tutaj powiedzenie „Jak dbasz, tak masz”. Otóż zegarek jest przedmiotem, który przy odpowiednim użytkowaniu znacznie wydłuży swoją prace.

Przeczytaj więcej »