fbpx
Blog o zegarkach

niezależny blog o zegarkach

Blog o zegarkach – czy to dobry pomysł pomyślałem, lecz od zawsze się interesowałem zegarkami, więc trzeba było spróbować! 

Witam Cię na swoim blogu o tematyce zegarkowej. Zegarek Na Czas powstał z pasji do świata czasomierzy o niezależnym stosunku do każdej z zarówno marki sikorów jak i marki stron sklepu zegarkowego.

Na swojej domenie będę poruszał ciekawe tematy, jak się pewnie domyślasz, dotyczące zegarków poszczególnej marki oraz sklepów oferujących w sprzedaży te zegarki. Nawiązując do rynku, będę oceniał jakość obsługi, czas realizacji, kontakt z administracją i ogólne odczucia dotyczące podejścia firmy do klienta.

O Jakich Zegarkach Będę Pisać

Na warsztat będą wchodzić konkretne modele czasomierzy, zarówno ogólnodostępne, najbardziej popularne do tych bardziej egzotycznych. Jestem tu dla Ciebie, więc na pewno będę się mocno sugerował Twoim zdaniem, który zegarek mam przetestować i zdać Ci swoją, subiektywną opinię na ten temat. Zapraszam Cię przede wszystkim na swojego instagrama @zegarek_na_czas – tutaj będę budował relację właśnie z Tobą.

Ze Mną Świat Zegarków Będzie Ci Bliżej!

Co do samych tematów mojego bloga o zegarkach. Rozpoczniemy od podstaw tj. budowy zegarka, rodzaj mechanizmu – który wybrać w danej chwili, klasy wodoszczelności etc. Zrobię dla Ciebie listę sklepów sprzedażowych, które są godne polecenia, poprowadzę (według mnie) ciekawą serie „Czy wiesz, że…”, następnie skupimy się już na konkretnych modelach zegarków do kwoty x.

Kończąc już pierwszy wpis, jeżeli doszedłeś do samego końca – dziękuję CI za to. Obserwuj mój blog o zegarkach, moje instagramowe konto, a pokażę Ci ciekawą stronę zegarków, której sam do tej pory nie znałeś.

Zegarki
INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ

Wydłuż żywotność swojego zegarka

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie masz wpływu na żywotność swojego zegarka, to byłeś w błędzie. Świetnie sprawdza się tutaj powiedzenie „Jak dbasz, tak masz”. Otóż zegarek jest przedmiotem, który przy odpowiednim użytkowaniu znacznie wydłuży swoją prace.

Read More »

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *