fbpx

Zmiana czasu z Tissot T-Touch Expert Solar

Jak doskonale pamiętasz 29 marca 2020 zmienialiśmy czas z zimowego na letni. Oznaczało to, że w nocy przestawialiśmy nasze czasomierze z 2:00 na 3:00. W ostatni dzień marca szwajcarski producent zegarków renomowanej marki Tissot opublikował na swojej oficjalnej stronie kilka ciekawych informacji dotyczących modelu T-Touch Expert Solar, głównie dotyczących zmiany godziny w prezentowanym zegarku. Niemniej postanowiłem przychylić się nad tym czasomierzem i zdecydowałem, iż w poniższym wpisie przybliżę Ci funkcję tego ciekawego sikora.

Funkcjonalność Tissot T-Touch Expert Solar

Funkcjonalność Tissot T-Touch Expert Solar

Model Tissot T-Touch Expert Solar cechuje się szeregiem funkcji zamkniętym w tak małym urządzeniu. Przede wszystkim dotykowy ekran, który w dzisiejszych czasach jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza w erze smartfonów. Jednakże dotykowy ekran nie gra pierwszych skrzypiec w tym zegarku. Według mnie najciekawszym elementem czasomierza Tissot jest jego zasilanie. Bateria ładowana jest poprzez energie słoneczną i po pełnym naładowaniu jej żywotność mimo całkowitych ciemności potrafi wytrzymać roku czasu, jak podaje sam producent. Ponadto to inteligentne urządzenie w momencie, kiedy nie jest noszone automatycznie przestawia się w tryb Eco, co wydłuża żywotność baterii. Jakby tego było mało to oczywiście została zastosowana technologia End of Life, czyli wskaźnik zużycia zasilacza. T-Touch Expert Solar, prócz ogólnodostępnych funkcji zegarków jak stoper, alarm, czy też datownik posiada ciekawe funkcje takie jak wysokościomierz, licznik regatowy czy uwaga… prognoza pogody. Przyznasz, że jest to niecodzienna funkcja zegarka?

Cena Tissot T-Touch Expert Solar

Okej, zapoznałem Cię po krótce z funkcjami modelu Tissot T-Touch Expert więc teraz zastanów się proszę ile dla Ciebie jest wart zegarek, któremu tak naprawdę brakuje tylko, żeby robił śniadanie do pracy i obiad jak wracasz po całym dniu. Niepodważalnie jest to czasomierz o szwajcarskim pochodzeniu, a szwajcary przyzwyczaiły nas do solidnego wykonania naszych urządzeń na nadgarstek. W opisywanym modelu jest dokładnie tak samo. Na oficjalnej stronie producenta model Tissot T-Touch Expert dostępny jak za 4450 zł. Czy to dużo? Pozostawiam to do Twojej opinii.

Podsumowując, szwajcarski zegarek Tissot posiada szereg funkcji, których na co dzień nie spotykamy w czasomierzach. Jest to już wyższa technologia, stąd też nieco wyższa cena. Jego nazwa jest nieprzypadkowa, a dzięki jego udogodnieniom w połączeniu z ciekawym designem sprawdzi się w każdych warunkach.

 

Dzięki za uwagę. Mam nadzieję, że Ci się podobało. Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny – proszę, podziel się nim z innymi, udostępnij, prześlij znajomemu.

Zapraszam Cię również na swój instagram @zegarek_na_czas z którego dowiesz się o nowych postach, ale również krótkich newsach.

 

 

 

 

Źródło: https://tiny.pl/7hpk1

https://tiny.pl/7hpkn